Podsumowanie roku 2014

31 grudnia 2014

Hej kochani.
Dlatego, że kończy się rok 2014 postanowiłam napisać małe jego podsumowanie. Ten rok był dla mnie dobry i zły. Miał zalety i wady.
W tym roku pisałam egzaminy gimnazjalne, które poszły mi dobrze, skończyłam gimnazjum z zadowalającym wynikiem i dostałam się na świetny profil w technikum. Poznałam bardzo dużo świetnych ludzi, bez których w tym momencie nie wyobrażam sobie życia. Spędziłam świetne wakacje i rozpoczęłam naukę w technikum i dostałam wymarzony telefon, spędziłam miło czas z rodziną podczas świąt.
Były też trochę mniej przyjemnie rzeczy. Na początku roku zaniedbałam bloga, a pod koniec listopada i na początku grudnia usunęłam wszystkie posty.
W dzisiejszym poście są pierwszy raz moje zdjęcia. Tymi zdjęciami rozpoczynam pozytywnie rok 2015. Rzadko kiedy w postach będą moje zdjęcia, ponieważ bardziej pewniej czuję się po stronie fotografa niż obiektywu.
Z okazji tego, że dzisiaj kończy się rok 2014 życzę wszystkim udanego sylwestra, Szczęśliwego Nowego Roku, abyście wytrwali w swoich postanowieniach noworocznych, żebyście odnosili sukcesy w blogowaniu i w życiu osobistym i żebyście dążyli do wyznaczonego celu spełniając po drodze swoje marzenia.
32

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life