A żeby tak cofnąć czas

18 lutego 2015

Hej kochani!
Pewnie nie jednej z Was przeszło kiedyś przez myśl, żeby tak cofnąć czas. Może cofając czas podjęlibyśmy słuszniejszą decyzję. Ale czy na pewno? Czy na pewno byłaby lepsza? Może akurat ta decyzja, którą teraz podjęlibyśmy jest bardziej atrakcyjniejsza. Jakbyśmy podjęli inną to wyszlibyśmy gorzej.Nie jedna osoba chciałaby mieć wehikuł czasu i przenieść się w przeszłość. Niektórzy pewnie myślą teraz jakie głupie błędy popełnili. Ale przecież człowiek uczy się na nich.
W naszym życiu występują takie momenty kiedy musimy podjąć ważną decyzję np. na jaki profil iść do szkoły kiedy mamy różne zainteresowania, jaką kupić sukienkę kiedy obydwie nam się bardzo podobają. Niektórzy mówią aby słuchać głosu serca inni mówią aby kierować się rozumem, gdyż to on powie nam co jest lepsze. Mam nadzieję, że zrozumieliście ten przekaz, że nie zawsze trzeba iść za rozumem czasami trzeba się zatrzymać i posłuchać co serce ma nam do powiedzenia. A nawet jeśli wybierzemy gorszą decyzję i przy tym popełnimy błędy to przecież uczymy się na nich. Nie zawsze za pierwszym razem zapamiętamy lekcje ale na pewno za którymś razem naprawimy ten błąd.
(Przepraszam Was, że nie ma lepszych zdjęć ale w tygodniu nie mam czasu aby wyjść na zdjęcia)

U mnie już skończyły się ferie więc zaczynam drugie półrocze. Na koniec roku chciałabym mieć lepsze oceny. Dlatego muszę się zmobilizować i zacząć się uczyć. Posty będą dodawane co 4 dni.
                                                                  Byee!!!21

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life