Kim jestem? Ktoś nowy?

19 kwietnia 2015

Witam!
Nazywam się Natalia, jestem internetową kumpelą Reni. Renia zaproponowała abym to ja napisała kolejny post, zgodziłam się. Nie mam swojego bloga i za często nie tworzę postów tego typu, więc z góry przepraszam za jego niedoskonałości.
Jak już wcześniej wspomniałam nazywam się Natalia, mam 16 lat, jestem skromną osóbką o błękitnych oczach i długich włosach. Uwielbiam rysować, słuchać muzyki, zwłaszcza rocka, grunge, metalu oraz własnych odczuć artysty. Niektórych muzyków nie można podpiąć ani zaszufladkować do żadnego gatunku muzyki, wtedy mówi się o własnych odczuciach artysty.

Jestem wielką fanką zespołów tj.: Led Zeppelin, Jim Hendrix, Alice in Chains, Rainbow, Black Sabbath, Motorhead, Iron Maiden, Judas Priest, Pantera i wieeele innych. :) Uwielbiam chodzić na koncerty, poznawać ludzi i ich odmienność, spacerować i rozmawiać.
Z Renią poznaliśmy się czatując na pewnym portalu. Nasza znajomość rozkwita stopniowo, lubimy codziennie ze sobą pisać o przeżyciach z dnia. Mimo wielu różnic: charakteru, spojrzenia na świat i dość dużej odległości utrzymujemy kontakt. Gadamy o wszystkim i o niczym.
Do czego zmierzam? Do uświadomienia co niektórym iż odmienność człowieka nie stoi na przeszkodzie by go poznać. Łamanie stereotypów i pokazywanie ludziom, że żyją w błędnym przekonaniu co do niektórych osób.
Nie oceniaj człowieka po wyglądzie, lecz po jego wnętrzu!
Pozdrawiam Natalia :)
47

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life