Poranna wakacyjna rutyna

22 sierpnia 2015

Hej kochani!
Tak samo, jak na zagranicznym YouTube to też na polskim można znaleźć dużo filmów o porannej wakacyjnej rutynie. A że ja nie posiadam kanału ani nie nagrywam, dlatego postanowiłam Wam to wszystko opisać. Już kiedyś pisałam post o tej tematyce i wyszedł, on strasznie dlatego go usunęłam. Więc bez przedłużania zapraszam.
Nie jestem, śpiochem dlatego nie śpię do południa ani nie jestem rannym ptaszkiem, dlatego podczas
wakacji najczęściej wstaję między 9-10 godziną. Pierwszą rzeczą, jaką robię, po obudzeniu się to sprawdzam telefon, chyba że jest, rozładowany co się często zdarza, gdyż zamiast iść spać, to ja po nocach siedzę, na telefonie co sprawia, że przez noc pada. Jak jest, rozładowany to podłączam i później z powrotem wracam do łóżka.
      
Kiedy już wstanę, z łóżka jest taka poranna toaleta. Wtedy myję twarz, włosy. W tym czasie także robię makijaż. Są dni, w których w ogóle się nie maluje, ale pewniej czuje się, gdy jednak mam coś na twarzy.
     
Po załatwieniu spraw związanych z toaletą idę na śniadanie. Nie będę udawać, że moje śniadania są zdrowe, bo to guzik prawda. Jem bardzo niezdrowo, czasami się zdarza, że u mnie na śniadanie są lody. Tak, wiem złe nawyki, ale w końcu są wakacje :D       
    
Gdy skończę, jeść śniadanie co czasami zajmuje bardzo długo, ponieważ przy tym oglądam, też         telewizje to idę się ubrać. W czasie poszukiwań ubrań biorę to, co wpadnie w rękę. Czasami mam       problemy, aby dobrać t-shirt do spodenek.      
Na końcu wykonuje domowe obowiązki, typu sprzątam, wynoszę śmieci. Następnie mam czas dla siebie. To właśnie wtedy siadam do laptopa, sprawdzam wszystkie strony społecznościowe, ale także piszę post lub robię zdjęcia.
Tak wygląda mój typowy wakacyjny poranek. W komentarzach piszcie czy wasza rutyna jest             podobna, czy może inna.
Klikniesz? Klik Klik
                                                                                                                          
Chcesz być na bieżąco, polub!

64

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life