18 lat temu na świat przyszła, mała, z niebieskimi oczami dziewczynka. Byłam pierwszym dzieckiem moich rodziców. Dwa lata później dołączył do mnie chłopczyk. Razem z braciszkiem wychowywaliśmy się na wsi. Dzieciństwo spędziłam cudownie. W wieku sześciu lat zaczęłam chodzić do zerówki a następnie do szkoły podstawowej. W szkole podstawowej poznałam Ewę i się przyjaźnimy do dnia dzisiejszego. Następnie zaczęłam naukę w gimnazjum. Ta szkoła szybko zleciała i przyszedł czas na egzaminy a później podjęcie decyzji o nauce w innej szkole. Mój wybór padł na technikum o profilu żywienie i usługi gastronomiczne. W tej szkole poznałam wspaniałe osoby i nie zamieniłabym ich na nikogo innego. Ta właśnie dziewczynka w ubiegłym tygodniu obchodziła swoje 18 urodziny.
Nie do wiary jak szybko ten czas leci. Jeszcze pamiętam jak nie dawno kończyłam 16 urodziny albo chodziłam jeszcze do gimnazjum. A tu już jestem pełnoletnia i w czerwcu będę się zmagać z egzaminami. Ta liczba nic nie zmieniła w moim życiu, czuję, że przeszłam jakiś tam próg, że wszystko mi już wolno, ale jestem tą samą dziewczyną którą byłam miesiąc temu. Tym samym "dzieckiem" z głową pełną marzeń.

7 komentarzy:

 1. Spóźnione wszystkiego najlepszego <3
  i powodzenia w czerwcu na egzaminach!

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę wszystkiego najlepszego!! 18 lat już zobowiązuje :D

  Może wspólna obserwacja? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojejku, Wszystkiego naj najlepszego! Życzę ci spełnienia marzeń i uśmiechu na twarzy!
  Pamiętam że u mnie też tak było, pewnego dnia stałam się już pełnoletnia, ale tak naprawę to nic nie zmieniło w moim życiu. Za 3 dni będę miała już 21 lat, ale ja nadal czuję się nastolatką XD
  http://to-moimzdaniem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzruszył mnie ten post, szczególnie, że sama za kilka lat bede obchodzic swoja 18 ;] Życzę Ci wszystkiego najlepszego, spełnienia marzen i sukcesów na blogu :)
  /Agata
  NASZ BLOG - KLIK


  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo spóźnione wszystkiego najlepszego, ja urodzinki mam jutro!

  http://shizuko-ai.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz.
Z przyjemnością wejdę do osób, które przeczytały wpis!