"Ona jest przyjaciółką, możesz na nią liczyć..."

20 lutego 2016

Hej kochani!
Przyjaźń... Czym tak naprawdę jest? Ma dużo znaczeń i dla kogoś może być zupełnie czymś innym. Dla mnie, jest to słowo, że byłam, jestem i będę. Jest to więź, która łączy ludzi. Przyjaciel, jest to ktoś komu zawsze mogę ufać, ktoś komu mogę powierzać swoje sekrety. I ktoś kto będzie mnie wspierał mimo wszystko.

Czy istnieje prawdziwa przyjaźń?
W XXI wieku trudno znaleźć prawdziwego przyjaciela, większość osób okazuje się być fałszywa. którzy cieszą się z naszych upadków. Według mnie można znaleźć prawdziwego przyjaciela, nawet w dzisiejszym wieku, kiedy ludzie są zawistni, ale potrzeba czasu. Nie można pierwszej lepszej osoby nazywać swoim przyjacielem, bo wtedy ona nim na pewno nie będzie.

"Nie ten kto z Tobą tańczy,
nie ten, który się śmieje.
A ten kto z Tobą płacze,
jest Twoim przyjacielem."

Przyjaciel a znajomy
Kiedyś zauważyłam, że niektórzy, mianem przyjaciela obdarowują dużą liczbę osób. A to jest wielki błąd. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że mają 10 przyjaciół, i każdemu z nich zwierzają się ze swoich problemów. A potem dziwią się, że ktoś jest fałszywy, że gada za plecami. Do przyjaźni potrzeba czasu. Ja kiedyś, gdy poznałam jakąś osobę i dobrze mi się z nią rozmawiało to nazywałam ją swoim przyjacielem. I przez taką głupotę przejeżdżałam się na ludziach. Dopiero później zrozumiałam, że popełniałam duży błąd. Teraz jestem ostrożna w przyjaźniach i byle jakiej osoby nie nazywam swoim przyjacielem.


48

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life