8 marca 2017

Dzień Kobiet

Hej kochani!
To dzisiejszego dnia wszystkie kobiety te małe i te duże obchodzą swoje święto. Dzień Kobiet! Co zrobić, aby taki dzień był udany i dobrze zapamiętany? Nic w tym trudnego! Jeśli sprawia, to wam troszeczkę problemu to zapraszam do czytania! Co prawda ten post jest bardziej pisany dla mężczyzn, ale również zapraszam dziewczyny do czytania.

Kobiety lubią kwiaty!
Nie znam ani jednej kobiety, która nigdy nie chciałaby dostać kwiatów. To jest mały gest, ale sprawia dużą przyjemność. Lubię dostawać od swojego chłopaka kwiaty. Gdy stoi w wazonie od razu przypomina mi o nim. Ale kwiaty nie tylko zakochany chłopak może wręczać. Może to być zwykły koleżeński podarunek albo po prostu można podarować komuś z rodziny, a na pewno miło zrobi się na sercu. Nie uwierzę nikomu, kto powie, że takie prezenty są drogie. To jest jeden z najtańszych prezentów. Raz w miesiącu na pewno każdego chłopaka stać, aby kupić taki drobny upominek!

Zabierz dziewczynę w niezapomniane miejsce!
Ten pomysł jest bardziej skierowany dla romantyków. Jeśli chcesz, aby twoja dziewczyna zapamiętała ten dzień na dłużej zabierz ją w jakieś cudowne miejsce. Zrób jej niespodziankę i nic nie mów. Niech będzie zaskoczona tym pomysłem. Jeśli w twojej okolicy nie ma takich miejsc może to być również restauracja, galeria czy kino. Niech poczuje w tym jednym dniu, że jest niezastąpiona.

Zrób ukochanej kolację!
Czy nie prawda, że jest to przemiły gest ze strony chłopaka? Dziewczyna wraca ze szkoły / pracy o niczym nie wie, niczego się nie spodziewa, a w domu zastaje romantyczną kolację przy świecach. Jeśli nie mieszkacie razem, to zrób kolacje u siebie w domu, poproś kogoś, aby po nią pojechał, a jak nie ma kto to czy sama dałaby radę do ciebie dotrzeć. I zrób jej niespodziankę, nic nie mów, a na pewno jak to zobaczy, będzie pod wrażeniem!
Wieczór filmowy!
Ten pomysł jest dobry na wszystko. Zabierz ją do kina na jakiś film, który uwielbia, to jest jej dzień i ona powinna wybierać filmy. Jeśli kino jest za daleko albo po prostu nie masz środków, aby to wszystko opłacić, możecie zrobić w domu kino. Ściągnijcie z internetu kilka fajnych filmów, kupcie jakieś przekąski i wieczór na pewno będzie udany!

Ugotujcie coś razem!
Gotowanie jest fajną sprawą, zwłaszcza gdy robi to się z ukochaną osobą. Ugotujcie coś wspólnie, nie musi to być coś skomplikowanego. Nawet zwykły prosty deser sprawi dużo frajdy! A na pewno wspólnie ugotowany posiłek będzie bardziej smakował.

To są wszystkie moje pomysły. Naprawdę nie trzeba, wymyślać nie wiadomo czego, żeby dziewczyna była zadowolona. Takie małe pomysły sprawią, że wasze ukochane będą szczęśliwe!


8 yorum:

 1. Eh dobre rady, ale jestem bez chłopa :D
  Kwiaty każdy lubi dostawać!
  Miłego dnia kobiet! Diamentowe myśli - klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz racje każda kobieta kocha dostawać kwiaty.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem "święta" typu walentynki czy dzień kobiet w całym swoim założeniu są bezsensowne. Chyba kochamy i szanujemy się nawzajem każdego dnia, a nie tylko dwa razy w roku...

  Pozdrawiam :)

  I feel only apathy

  OdpowiedzUsuń
 4. oo tak, kwiaty to jest coś co kocham ! <3
  Zapraszam do siebie kochana <3
  stay-possitive.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. TAK TAK TAK kwiaty są przecudowne!

  Zapraszam do mnie. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad w postaci obserwacji oraz komentarza. ☺ normalbutdidnot.blogspot.com (click)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz.
Z przyjemnością wejdę do osób, które przeczytały wpis!