20 sierpnia 2017

Inspiracje miesiąca - sierpień

Hej kochani!
Aktualnie za oknem jest brzydka pogoda, jeszcze w tygodniu świeciło ładne słoneczko, a gdy tylko przyszedł weekend zaczął padać deszcz. Teraz siedzę u chłopaka w pokoju i gdy on czyta książkę piszę nowy wpis na bloga. W sierpniu zaczęłam trochę rzadziej pisać, a dlaczego dowiecie się pod koniec wakacji w jednym z postów. Dzisiaj przygotowałam inspiracje na sierpień, te będą trochę się różniły od tych w lipcu, ponieważ nie będą one tylko wakacyjne, a będą różne. Również znajdzie się kilka cytatów. Inspiracje pochodzą z Tumblra, mam tam konto kilka lat, ale nie zawsze jestem dostępna, wchodzę tylko wtedy kiedy mam na to ochotę. Lubię tę stronę, bo na niej można znaleźć kilka bardzo fajnych cytatów, lecz nie podoba mi się to, że jest na niej dużo smutnych, negatywnych obrazków. Mimo wszystko zapraszam Was do obserwacji mojego profilu.

Co u mnie słychać? Już za niedługo koniec wakacji więc ostatnie dni staram się wykorzystać na realizację celów, które przygotowałam sobie na te wakacje. Odpoczywam i nabieram siły na nowy rok szkolny oraz staram się nie marnować dnia na siedzeniu i nic nie robieniu. Nigdzie daleko nie jeżdżę, bo według mnie, żeby fajnie spędzić czas nie trzeba jeździć daleko, a można wakacje spędzić blisko i jeszcze o wiele w lepszym gronie. Piszcie jak u was wakacje mijają i jakie macie plany na ostatnie kilka dni. Do następnego!
19 yorum:

 1. Naprawdę inspirujące zdjęcia. Te naleśniki mnie bardzo zachęcają. Ja nabieram sił na nowy rok szkolny, ale psychicznie, haha.
  Pozdrawiam!
  http://loony-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Good day
  Read my testimony! Getting ex back after a breakup.
  My boyfriend of 2year just broke up with me and I'm 28 weeks pregnant. I've cried myself to sleep most of the nights and do not seem to concentrate during lectures sometimes I stay awake almost all night thinking about him and start to cry all over again. Because of this I end up having no energy for my next day's classes, my attendance has dropped and I'm always in uni and on time. Generally he is a very nice guy, he ended it because he said we were arguing a lot and not getting along. He's right we've been arguing during the pregnancy a lot. After the break up I kept ringing him and telling him I would change. I'm in love with this guy and he's the best guy I've ever been with. I'm still hurt and disbelief when he said he did not have any romantic feelings towards me anymore that hurt me faster than a lethal syringe. He texts me once and then mostly to check up on how to do with the pregnancy, he is supportive with it but it's not fair on me, he texting me as i just want to grieve the pain and not have any stress due to the pregnancy . I was really upset and I needed help, Ahmed could help solve marital problems, restore broken relationships and so on. So I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what i did and he spell for me. 28 hours later, my boyfriend came to me and apologized for the wrongs he did and never again. Ever since then, everything has returned to normal. I and my boyfriend are together happily again. All thanks to Dr. Ahmed. As it is a place to solve marriage / relationship issues, do you want to be sure if your spouse is being faithful to you ?: Email: Ahmedutimate@gmail.com call Him / What's-app: +2348160153829 save your crumbling home I suggest You contact him. He will not disappoint you.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne inspiracje. Szczególnie ten cytat o związku.
  Moje wakacje są w tym roku dłuższe, bo czekam na studia, ale w ostatnim czasie spędzam je mało aktywnie. Wciągnęły mnie za to książki i seriale. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja na szczęście mam wakacje do października :)
  widzę kilka inspiracji trochę jesiennych już, ale są urocze i subtelnie przygotowują nasz na jesień :)

  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 5. hi, ım a new follower on your blog from gfc ...
  I hope you will be back ...
  http://soslubadem.blogspot.com.tr/

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne inspiracje, choć z cytatami niekoniecznie się utożsamiam, to zdjęcia przykuły moją uwagę :)

  - mój blog -

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety strasznie szybko minęły te wakacje, a zaraz matura. Świetne inspiracje ;)
  AGNIESZKAA-ES.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawy post i świetne inspiracje :)
  Pozdrawiam!
  https://xonlywayofk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ślicze inspiracje, uwielbiam takie posty!
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczne inspiracje :) Zawsze zastanawiałam się czemu mi nie wychodzą takie piękne zdjęcia. U mnie pada od niedzieli i jest tylko 12 stopni C :(((
  http://natalie-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Hello!
  I liked the post hehe :), I just discovered your blog and I keep following it, would you follow me back?
  A hug

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetne inspiracje ;)

  xxPozddrawiam,

  http://xpatrycja.blogspot.com/2017/08/ootd.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Very warm post! I hope you had a great time!

  http://kira-gebbels.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Cudowne inspiracje. Takie posty uwielbiam >3.

  mischotta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Great post!

  You have a nice blog!

  Would you like to follow each other? (f4f) Let me know on my blog with a comment! ;oD

  Have a great day!

  xoxo Jacqueline
  www.hokis1981.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz.
Z przyjemnością wejdę do osób, które przeczytały wpis!