Podsumowanie wakacji

17 września 2017

Hej kochani!
Dwa tygodnie temu skończyły się wakacje i od tamtej pory zaczął się rok szkolny. W dzisiejszym wpisie chciałabym podsumować tegoroczne wakacje. Dlatego zapraszam Was do dalszego czytania :)

Jeśli czytacie mojego bloga od dłuższego czasu, to wiecie, że na początku wakacji dodawałam post z moimi planami na wakacje. Jeśli chcecie go przeczytać, to zapraszam --> Moje plany na wakacje
Dlatego zobaczmy, co udało mi się zrealizować przez te dwa miesiące.

 • Rozwijać swoje pasje
 • Czytać książki
 • Podjąć pracę
 • Zrobić porządek w pokoju
 • Spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi
 • Wyjazdy
 • wypocząć

W czasie wolnym starałam się rozwijać swoje zainteresowania. Blogowanie wychodziło mi rewelacyjnie, gdyż w lipcu posty były o wiele częściej i starałam się, aby były oryginalne. Fotografia i gotowanie to tak pół na pół. Więc myślę, że punkt zaliczony.
Jeśli chodzi o czytanie książek, to w swoim dzienniku dałam na cel przeczytanie pięciu książek w te wakacje. Udało mi się przeczytać tylko cztery książki, ale na blogu nie dałam konkretnej liczby, więc punkt jakby zaliczony.
Pisałam również, że chciałabym iść do pracy. Tak się składa, że na sierpień udało mi się ją znaleźć. Pracowałam na kuchni tam, gdzie miałam praktyki w maju. Cieszę się, że akurat tam pracowałam, gdyż w szkole jestem na żywieniu i dzięki tej pracy zobaczyłam, jak to wygląda na co dzień i zdobyłam trochę doświadczenia.
Również udało mi się posprzątać w pokoju. Gdy robiłam porządki w szafkach, nie uwierzycie, ale znalazłam zeszyty z trzeciej gimnazjum. Wyrzuciłam bardzo dużo rzeczy nie tylko papiery, ale również stare zeszyty i ubrania, które okazały się za małe lub które mi się nie podobają. Ubrania, które wyglądają jak nowe, postanowiłam sprzedać, dlatego zapraszam na mój vinted, tam na dniach pojawią się nowe ubrania na sprzedać --> Vinted
W wolnych chwilach starałam się spędzać czas z rodziną. Czasami warto odłożyć komputery i telefony i trochę posiedzieć z bliskimi Dzięki temu można się bardziej do nich zbliżyć.
Miałam wolne weekendy, dlatego poświęcałam je na różne małe wyjazdy. Jeździłam do Białegostoku, do galerii, nad wodę, do chłopaka, byłam na koncercie w moim mieście oraz jeździłam na różne uroczystości, które były w miastach obok.
Głównym celem wakacji był odpoczynek. Od września idę do czwartej klasy technikum i potrzebowałam, aby trochę odpocząć i nabrać sił na nowy rok szkolny.

Myślę, że wszystkie wyżej wymienione cele zostały wykonane. Dzięki dwumiesięcznej przerwie udało mi się wszystko zrealizować. Jestem z siebie zadowolona, że tych wakacji nie zmarnowałam.

Na dole możecie zobaczyć zdjęcia, które zostały zrobione w tym okresie. A wy jak spędziliście tegoroczne wakacje? Piszcie w komentarzach! Do następnego!

10 komentarzy:

 1. Jej super wakacje, oby w przyszłym roku były takie udane i dużo wspomnieni było z nich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w swoje wakacje dużo chorowałam, no ale widocznie tak miało być. Obserwuję :)
  mój blog

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, ze udalo sie wszystko zrealizowac! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ¡Hello!
  Beautiful photos. Great post.
  I'm your new follower.
  Follow for follow?
  https://aprovechalavidacadadiaa.blogspot.com.es/
  ¡Kiss!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi wakacje minęły tak, jakby ich w sumie nie było. Bo praktycznie ich nie miałam (pracuję). Jednak udało mi się na jeden weekend wyjechać nad morze - zapamiętam ten wyjazd na bardzo, bardzo długo :)
  Pozdrawiam, Tak Po Prostu BLOG :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że wakacje dobiegły końca :( Bardzo podobają mi się zdjęcia! Są takie naturalne <3

  nouw.com/roksanaryszkiewicz

  OdpowiedzUsuń
 7. Wakacje, to tak naprawdę czas na przygody. Wtedy poznajemy nowe miejsca ludzi, prace wyzwania, super blog!
  Zapraszam do siebie
  http://malamistylio.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. wonderful post:)
  if you pick up dresses,glamchase exeter prom dresses reviews gives you amazing choices.
  http://www.glamchase.co.uk

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz.
Z przyjemnością wejdę do osób, które przeczytały wpis!

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life