• LIFESTYLE
  Chcesz zobaczyć jak wygląda moje życie na co dzień? Poznać mnie troszeczkę z innej strony. Tutaj poczytasz między innymi o moim życiu, mojej codzienności czy o przeciwnościach, z którymi na co dzień się borykam!
  Czytaj więcej
 • PHOTOGRAPHY
  Uwielbiam uwieczniać dobre momenty na zdjęciach. Zawsze mam aparat pod ręką. Chcesz zobaczyć moje najlepsze zdjęcia, śledzić moją naukę krok po kroku? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz!
  Czytaj więcej
 • PLANNING
  Staram się zaplanować każdy swój dzień. Uważam, że zaplanowany i uporządkowany dzień to szczęśliwy dzień. Chciałabyś zacząć planować swój czas? Poznaj moje najlepsze metody planowania!
  Czytaj więcej
Hej!
Mam na imię Renata i na co dzień podążam przez życie z maksymą carpe diem. Jeśli chcesz myśleć pozytywnie, doceniać to, co masz, to dobrze trafiłeś. Nie dam Ci recepty na szczęście, ale postaram się, żebyś to szczęście sam odnalazł!
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Czytaj więcej

Koniec szkoły / matura

Hej kochani!
Dzisiejszy wpis piszę już jako absolwentka szkoły średniej. Nastał już ten czas, kiedy musiałam pożegnać się z przyjaciółmi, nauczycielami i ze szkołą. Przyznam szczerze, że będzie mi tego brakowało, tej rutyny szkolnej. Jednak jeszcze nie pożegnałam się na dobre ze szkołą, bo wrócę do niej aż pięć razy. Przede mną najważniejszy egzamin w życiu, egzamin dojrzałości.

Pierwszy egzamin miałam już dzisiaj. W porównaniu do egzaminu gimnazjalnego stres, który miałam dzisiaj, był minimalny. Temat rozprawki nie był taki trudny. Jedynie co było trudne to pytania, jeśli chodzi o test czytania ze zrozumieniem. Jednak ja nie jestem egzaminatorem i nie mi to oceniać. Następny będzie w poniedziałek z matematyki. Tu nie będzie już tak kolorowo. Matematyka chyba sprawia problem każdemu uczniowi. Najgorsze egzaminy to będą ustne. Wtedy już na pewno dopadnie mnie stres. Jednak mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. A jak tam u was? Piszecie matury czy może macie dłuższą majówkę?


"Nie do wiary jak szybko płynie czas,
wczoraj mali dziś dorosły świat
wciąż pamiętam pierwszy szkolny dzień
tak wyraźnie widzę to..."Komentarze

 1. Ja maturę mam za rok. A matma sprawia nam problem (mojej klasie) ze względu na nauczycielkę.

  ZAPRASZAM DO MNIE!
  Mój blog
  Mój kanał na Youtube

  Daily Dose of Beauty/SuzaneKate


  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie matura za dwa lata, więc mam czas się przygotować, ale już obawiam się matematyki :/ Ustny angielski też sprawia, że mam ochotę uciekać :/ Trzymam kciuki za zdanie matury! Na pewno ze wszystkim sobie super poradzisz !

  around-nadien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Z perspektywy czasu widzę, że matura to egzamin, ale nie najważniejszy w życiu... Bywa gorzej, serio :D
  Ale tak poza tym to kochana trzymam za Ciebie kciuki!!! Pięć dni!!! POWODZENIA :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja matury nie miałam bo w anglii jej nie ma ale matma nawet spoko

  SERDECZNIE ZAPRASZAM NA NASZ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja w tym roku pisałam egzamin gimnazjalny i mocno się stresowałam, szczególnie drugim dniem - przyrodnicze przedmioty, to nie jest moja mocna strona.. Życzę powodzenia na maturze i trzymam kciuki! :)

  https://myslacinaczej29741.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Najwazniejsze to sie nie stresowac. Matura jest przereklamowana :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Ech, na studiach każdy egzamin będzie jak matura;)
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz.
Z przyjemnością wejdę do osób, które przeczytały wpis!