• LIFESTYLE
  Chcesz zobaczyć jak wygląda moje życie na co dzień? Poznać mnie troszeczkę z innej strony. Tutaj poczytasz między innymi o moim życiu, mojej codzienności czy o przeciwnościach, z którymi na co dzień się borykam!
  Czytaj więcej
 • PHOTOGRAPHY
  Uwielbiam uwieczniać dobre momenty na zdjęciach. Zawsze mam aparat pod ręką. Chcesz zobaczyć moje najlepsze zdjęcia, śledzić moją naukę krok po kroku? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz!
  Czytaj więcej
 • PLANNING
  Staram się zaplanować każdy swój dzień. Uważam, że zaplanowany i uporządkowany dzień to szczęśliwy dzień. Chciałabyś zacząć planować swój czas? Poznaj moje najlepsze metody planowania!
  Czytaj więcej
Hej!
Mam na imię Renata i na co dzień podążam przez życie z maksymą carpe diem. Jeśli chcesz myśleć pozytywnie, doceniać to, co masz, to dobrze trafiłeś. Nie dam Ci recepty na szczęście, ale postaram się, żebyś to szczęście sam odnalazł!
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Czytaj więcej

O mnie

Cześć!

Nazywam się Renata i mam 20 lat. Od zawsze uwielbiałam robić zdjęcia i ta pasja została ze mną do dzisiaj. Oprócz fotografii interesuje się również blogowaniem. Swoje miejsce w internecie posiadam od pięciu lat. Od niedawna zaczęłam się interesować minimalizmem i wprowadzam ten tryb do swojego stylu życia. Jestem miłośniczką siłowni oraz zdrowego trybu życia. Na co dzień uczę się życia na nowo.

Pomysł na bloga pojawił się w mojej głowie kilka lat temu. Będąc dzieckiem, miałam kilka blogów, ale tylko ten został ze mną na dłużej. Carpe diem, czyli chwytaj dzień, zachęca do korzystania z chwili. Cieszeniem się życiem tu i teraz bez oglądania się na jutro. Życie nie jest usłane różami, czasami zdarzają się porażki, oraz gorsze dni. Carpe diem oznacza również przyjmowanie porażek i rozczarowań godnie i z dobrą postawą. Być zadowolonym ze swojego życia, a porażki traktować jako pouczenie i nowe doświadczenie.

Jeśli chcesz myśleć pozytywnie, doceniać to, co masz, to dobrze trafiłeś. Nie dam Ci recepty na szczęście, ale postaram się, żebyś to szczęście sam znalazł!


Aparat: Canon EOS 1200D

Komentarze

 1. Masz bardzo ciekawą pasję. Ja także lubię fotografować ale nie mam w tej dziedzinie talentu ale od czasu do czasu uda mi się przez przypadek zrobić w miarę dobre. Prowadzisz bardzo interesującego bloga. Oby tak dalej :)

  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę talentu do gotowania ! Ja to niestety kiedy pojawiam się w kuchni oznacza to wielkie kłopoty .... A tak poza tym, to pozdrawia Podlasianka ! ♥
  http://world-by-ous.blogspot.com/ http://tworczoscgabrielaanastazji.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do mnie :) pozdrawiam i życze dalszego rozwijania pasji http://brylancikxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło mi Reniu Ciebie poznać. Masz na imię tak samo jak moja mama :)
  Powodzenia w rozwijaniu pasji.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz.
Z przyjemnością wejdę do osób, które przeczytały wpis!