Ulubieńcy marca

3 kwietnia 2015

Hej kochani!
Marzec mamy już za sobą z tej własnie okazji chciałabym Wam pokazać rzeczy, które w tym miesiącu najbardziej przypadły mi do gustu, i które najczęściej używałam.

Pierwszą rzeczą jest to głęboko oczyszczający kremowy żel do mycia twarzy. Kupiłam go w rossmanie za około 10-15 zł. I on jest naprawdę dobry, czuć, że cera jest oczyszczona i odświeżona.

Drugą rzeczą jest to krem BB z under twenty. Używałam go praktycznie codziennie, oprócz weekendów. Jego też kupiłam w rossmanie dość dawno ale dopiero w marcu zaczęłam go używać i kosztował około 15 zł.

Następną rzeczą jest to sweterek. Gdy wstawałam rano do szkoły to u mnie jest jeszcze zimno, więc nakładałam go jako szlafrok. Jest bardzo ciepły i wygodny.

Kolejną rzeczą jest to baton. Dość często go jem i jest przepyszny. Dlatego go uwielbiam.

Najczęściej ze słodkości jadłam te chipsy. Pierwszy raz kupiłam je w sklepiku szkolnym i są przepyszne. U mnie można je dostać w biedronce, więc jak wracałam ze szkoły to zachodziłam do biedronki właśnie po nie.

Mam nadzieję, że moi ulubieńcy Wam się spodobali i taki post będzie dodawany co miesiąc pod koniec danego miesiąca albo na początku następnego.


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chciałabym wszystkim złożyć życzenia Wesołych, pogodnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie i samych sukcesów w szkole i w blogowaniu!

                                                                  Byeee!
21

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life