Świat dziecka

16 maja 2015

Hej kochani!
"Dostałam nową zabawkę, od rana do wieczora siedzę na podwórku, do domu przychodzę tylko na obiad, zero zmartwień, zero problemów, w mojej głowie tylko siedzą dni spędzone na zabawach"

Tak! To było nasze dzieciństwo. Piękne, kolorowe. Całymi dniami siedzieliśmy na podwórku bawiąc się z koleżankami i kolegami. W naszej głowie były myśli dotyczące fajnie spędzonego czasu. Nie przejmowaliśmy się tym co będzie juto, pojutrze czy za tydzień. Nie przejmowaliśmy się tym jak wyglądamy, co inni o nas myślą.

Dzieciństwo to najlepszy okres. Ale jako mali dzieci nie doceniamy tego. Chcemy jak najszybciej dorosnąć. Dopiero później żałujemy, że to tak szybko minęło. Będąc już prawie dorosłymi ludźmi chcemy wrócić do tych czasów, tęsknimy za nimi. Jako 16-latkowie musimy podejmować ważne dla nas decyzje do jakiej szkoły pójdziemy od września?, na jakim profilu będziemy się uczyć?, co chcemy w życiu robić?

Pewnie niektórzy z was widząc bawiące się dziecko u którego na buzi od ucha do ucha istnieje uśmiech przypomina sobie własne dzieciństwo.
Ja swoje dzieciństwo wspominam bardzo mile. To był mój najlepszy okres w życiu do którego już nie wrócę ale wspomnienia zawsze pozostaną.
A czy wy tak samo dobrze wspominacie swoje dzieciństwo?
                                                                                                                 

62

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life