Podsumowanie roku szkolnego 2014/2015

30 czerwca 2015

Hej kochani!
Pierwszy raz u mnie na blogu pojawia się taki post, że podsumowuje rok szkolny, ale zdecydowałam, że w tym roku uczęszczałam do nowej szkoły więc fajnie będzie jak napiszę taki post.

We wrześniu poszłam do technikum o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych. Na ten profil zdecydowałam się w ostatniej chwili, ponieważ wahałam się miedzy hotelarstwem a gastronomią, lecz ostatecznie poszłam na gastronomię. W tym roku poznałam nowych ludzi, nowych nauczycieli i nowe przedmioty. Na początku pierwszego semestru chciałam zrezygnować z tej szkoły i przenieść się do drugiej. Ale postanowiłam, że zostanę.
Przez kilka pierwszych tygodni mieliśmy czas aby załatwić sprawy takie jak badania lekarskie czy zakupienie fartucha. Na początku roku mieliśmy różne wyjazdy do restauracji aby zobaczyć jak wygląda taka praca. Gotować zaczęliśmy dopiero w drugim półroczu i tylko potrawy związane z warzywami i owocami. Brałam udział w projekcie dzięki, którym zdobyłam doświadczenie wcześniej niż reszta klasy. W czasie roku kilka osób zrezygnowało ale też kilka osób doszło. Oceny poprawiałam do ostatniego dnia. Dzięki rodzinie i znajomym udało mi się poprawić wszystkie oceny i moja średnia była wyższa niż na semestr.

Chcesz być na bieżąco, polub!Życzę wszystkim miłego tygodnia!26

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life