Ulubieńcy ostatnich miesięcy

7 lipca 2015

Hej kochani!
Przez ostatnich kilka miesięcy nie dodawałam postu z ulubieńcami. Dlatego dzisiaj przyszedł czas, aby pokazać wam produkty, które przypadły mi do gustu. Nie przedłużając, zapraszam do czytania!
Jako pierwszym ulubieńcem są te mm's. Przez ostatnie kilka tygodnie jadłam je codziennie. Są to orzechy oblane przepyszną czekoladą w kolorowych, chrupiących skorupkach. Są jeszcze takie mniejsze w czarnym opakowaniu, lecz aktualnie to te w żółtym opakowaniu uwielbiam.
Tę gazetę kupiłam tylko dlatego, że był w niej artykuł, który chciałam przeczytać. Po przejrzeniu całej gazety doszłam, do wniosku, że jest ona świetna jako dodatek na plażę do czytania. Znajdziemy w niej różne artykuły, strony dotyczące mody, urody. Dlatego każdy w niej znajdzie coś dla siebie!
Następnym ulubieńcem jest masełko do ust soczysta malina. Słyszałam o nim dużo dobrych opinii, a że miałam, przesuszone usta skusiłam, się na jego kupno. I zakup tego masełko był genialny! Nie tylko nawilżył mi usta, ale również dodał, piękny kolorek plus posiada, cudowny zapach!
Następną rzeczą, którą chcę, Wam przedstawić jest, oto ta odżywka. Kilka tygodni przed zakończeniem roku szkolnego zaczęłam hodować paznokcie, gdy tylko podrosły to od razu się łamały. Dlatego musiałam kupić jakąś odżywkę. Padło na zakup odżywki z Eveline SOS. Jest ona genialna! Nie tylko sprawia, że paznokcie są o niebo twardsze, ale także nadaje piękny kolorek paznokciom.
Następną rzeczą jest aplikacja snapchat (nie zwracajcie uwagi na folię na ekranie).  Ostatnio bardzo ją polubiłam. Chyba nie muszę tłumaczyć, na czym polega ta "zabawa", bo jest ona wszystkim znana.
Jeśli chcecie, możecie, mnie dodać ---> reniaa16
Kolejnym ulubieńcem jest gra candy crush saga. Gram w nią w wolnej chwili. Jest bardzo wciągająca. Możecie znać ją z facebooka, bo właśnie tam ona się znajduje.
Ostatnim ulubieńcem są trzy piosenki, które ostatnio wpadły mi w ucho.
Pierwszą z nich jest "Dach" Tabb & Sound'n'Grace. Jest ona moim faworytem już od kwietnia. Wtedy pierwszy raz ją usłyszałam i od razu ściągnęłam na telefon.
Drugą jest "Możesz wszytko" Tabb & Sound'n'Grace. Ten utwór zaczęłam słuchać od niedawna. Spodobała, mi się dlatego uznałam, ją za ulubioną.
Trzecia to "Naucz mnie" Sarsa. Ten utwór pierwszy raz usłyszałam chyba dwa tygodnie temu i wpadł mi w ucho.

To już koniec mojej listy. Mam nadzieję, że niektóre produkty Was zainteresowały. Piszcie w komentarzach co jest Waszymi ulubieńcami.

Chcesz być na bieżąco, polub!

37

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life