Spędzając aktywnie wakacje + mrożona kawa

11 sierpnia 2015

Hej kochani!
Przepraszam, że post się opóźnił, ale fakt, iż zepsuł mi się laptop i musiałam, oddać go do serwisu nie, pozwolił mi na napisanie notki.

Minął już ponad miesiąc wakacji i zostało, tylko kilka tygodni dlatego te tygodnie trzeba wykorzystać najlepiej jak się, da. Korzystając z tego, że podczas weekendu pojechałam, odwiedzić babcie, postanowiłam spotkać się z koleżanką z gimnazjum, której dość dawno nie widziałam. Spędziliśmy miło czas, poszliśmy nad wodę a jak wróciłyśmy to urządziliśmy taki mini "piknik". Oczywiście, gdy jadę, gdzieś daleko, to biorę aparat, dlatego tym razem także nie obyło się bez zdjęć.
Aktualnie panuje cudowna pogoda, idealna, aby skorzystać z okazji i się opalić. Trzeba uważać, aby za długo nie leżeć plackiem na słońcu, bo możemy się spalić. Wczoraj pierwszy raz spróbowałam zrobić mrożoną kawę. I wyszła chyba przepysznie, bo znajomi pili i tylko zachwycali. Dlatego takie napoje polecam w czasie upałów. Poniżej przedstawiam Wam sposób na mrożoną kawę wykonaną moim sposobem.

Mrożona kawa

Składniki (na 1 porcję):
* 1-2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej
* 100 ml zimnego mleka
* 100 ml zimnej wody
* łyżeczka cukru
* kostki lodu
* gałka lodów
* wysoka szklanka

Wykonanie:
Wszystkie składniki wrzucamy do naczynia i blendujemy aż do wytworzenia się pianki. Przelewamy do szklanki i wrzucamy kostki lodu. Na wierzch kładziemy gałkę lodów. Gotowe!
Chcesz być na bieżąco, polub!

15

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life