Jak wykorzystać kreatywnie pudełka po butach

4 września 2015

Hej kochani!
Pewnie nie jedna dziewczyna ma w domu pudełka po butach. I niektóre z Was pewnie nie wiedzą co z nimi zrobić. Dlatego dzisiaj przychodzę z pomysłem na kreatywne wykorzystanie ich.
Kupując buty, nie wyrzucam pudełek, bo uważam, że zawsze mogą się do czegoś przydać. Tym razem się przydały i pokażę, jaką funkcję one pełnią u mnie.
Pierwszym pomysłem jest pudełko na listy. Prowadzę "rozmowy" na papierze, dlatego takie pudełko może być idealnym miejscem na przechowywanie listów. Dzięki czemu wszystkie listy będziemy mieli w jednym miejscu. A w późniejszych latach, gdy będziemy chcieli, poczytać to nie będziemy musieli, wszystkiego przewracać tylko szybko znajdziemy.
Drugim pomysłem jest, aby takie pudełko wykorzystać do przechowywania rzeczy, które wywołują na naszej twarzy uśmiech, czyli zwyczajnie pudełko wspomnień. Według mnie jest bardzo świetnym pomysłem. Później będzie aż miło je przeglądać.
Kolejną propozycją jest pudełko na drobiazgi. Pewnie każdy w domu ma rzeczy, które przerzuca z jednego miejsca na drugie i za nic nie może znaleźć dla nich miejsca. Więc i oto takie pudełko jest genialnym rozwiązaniem. Nie tylko wszystko będzie na swoim miejscu, ale także nic nie będzie zawalać nam niepotrzebnie miejsca.
Następną propozycją jest pudełko na szkolne przybory. Za pewnie każdy z nas ma w domu szkolne przybory typu farby, plastelina czy kredki. I zamiast trzymać je gdzieś na półce, na której może, leżeć coś innego to możemy wrzucić je do tego pudełka. Dzięki temu pomysłowi zwolnimy miejsce na półce.
Ostatnią propozycją jest pudełko na kable. Każdy posiadacz sprzętu elektrycznego wie, jakie jest to uciążliwe, gdy chcemy znaleźć odpowiedni kabel i zamiast jego z kontaktu wyciągamy coś zupełnie innego. Co powoduje, że odłączamy z zasilania sprzęt, na którym robimy coś ważnego. Aby zrobić takie pudełko, należy z jednej strony wyciąć trzy/cztery kółka. Do środka wsadzamy przedłużacz. Przez dziurki przeciągamy kabel i podłączamy do kontaktu.

A wy jak wykorzystujecie puste pudełka po butach?
Chcesz być na bieżąco, polub!

17

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life