• LIFESTYLE
  Chcesz zobaczyć jak wygląda moje życie na co dzień? Poznać mnie troszeczkę z innej strony. Tutaj poczytasz między innymi o moim życiu, mojej codzienności czy o przeciwnościach, z którymi na co dzień się borykam!
  Czytaj więcej
 • PHOTOGRAPHY
  Uwielbiam uwieczniać dobre momenty na zdjęciach. Zawsze mam aparat pod ręką. Chcesz zobaczyć moje najlepsze zdjęcia, śledzić moją naukę krok po kroku? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz!
  Czytaj więcej
 • PLANNING
  Staram się zaplanować każdy swój dzień. Uważam, że zaplanowany i uporządkowany dzień to szczęśliwy dzień. Chciałabyś zacząć planować swój czas? Poznaj moje najlepsze metody planowania!
  Czytaj więcej
Hej!
Mam na imię Renata i na co dzień podążam przez życie z maksymą carpe diem. Jeśli chcesz myśleć pozytywnie, doceniać to, co masz, to dobrze trafiłeś. Nie dam Ci recepty na szczęście, ale postaram się, żebyś to szczęście sam odnalazł!
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Czytaj więcej

Okres przedświąteczny

Hej kochani!
Mamy ten czas, w którym brakuje dosłownie kilku dni do świąt. To właśnie w tym czasie robimy ostatnie zakupy, szykujemy prezenty. W szkołach są proponowane już oceny. W tym tygodniu mamy ostatnie sprawdziany. A w ostatni dzień przed przerwą świąteczną jest wigilia klasowa i jasełka. Co prawda jak co roku ciężko się dogadać w sprawie tej wigilii, ale na koniec cała klasa przynosi po potrawie i dzielimy się opłatkiem. Dzień przed wigilią w domach jest duże zamieszanie, ostatnie porządki, przygotowywanie potraw i ubieranie choinki. Do tego wszystkiego brakuje tylko śniegu. Śniegu, który będzie przypominał, że faktycznie mamy święta. Do wigilii został tydzień może do tego czasu jeszcze napada.
Święta kojarzą mi się również z piosenkami świątecznymi. Słucham ich już długo przed świętami. Postanowiłam przygotować taką listę i zaproponować wam kilka tytułów. Raczej nic nowego nie pokażę, bo to są bardzo popularne piosenki.

1. A kto wie czy za rogiem


2. Jest taki dzień


3. Z kopyta kulig rwie


4. Coraz bliżej święta


5. Magia Świąt


6. Hej ludzie idą święta


7. Last Christmas


8. Ten czas


9. Pada śnieg

Słuchając tych piosenek od razu przypominają się święta. Polecam przesłuchać! Do następnego!

Komentarze

 1. Również czekam na śnieg <3 Wesołych świąt!
  Pozdrawiam
  zazustreet.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w tym roku jakoś nie czuję tych świąt. Ale z jednym się z Tobą zgodzę, te piosenki są typowo świąteczne i chyba najczęściej powtarzane co roku w radiu. ;)
  http://fatalistycznie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę bardzo klasyczne tytuły :3 Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 4. O taaak, marzę o śniegu w Wigilię, u nas już od kilku lat mamy takie nie-białe Święta :(
  http://to-moimzdaniem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne świąteczne piosenki, my niestety nie mamy Wigilii klasowej. Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt.

  http://malinowa-panna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja katuję głównie Michael'a Buble, ale jednak klimatu świąt nadal nie czuję haha

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie, W.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz.
Z przyjemnością wejdę do osób, które przeczytały wpis!