DIY: słoiczek z powodami, za które cię kocham

23 stycznia 2017

Hej kochani!
Dzisiaj przychodzę do Was z postem DIY. Jest to słoiczek w którym znajdują się powody, za które kochamy daną osobę. Mogą to być również powody, za które lubimy daną osobę lub szanujemy. Ilość karteczek zależy tylko od was. Taki prezent możemy zrobić każdemu przyjaciółce, chłopakowi czy rodzicom. A gwarantuję Wam, że obdarowywana osoba na pewno ucieszy się z takiego prezentu!

Co będzie nam potrzebne:

* Słoik
* Kolorowe kartki
* Wstążka
* Długopis i kolorowe cienkopisy
* Nożyczki i klej


Na karteczkach piszemy powody za, które kochamy daną osobę. Najpierw proponuję na brudno wszystkie wypisać, bo jeśli jest ich naprawdę dużo to po jakimś czasie będą się powtarzać. Możecie również napisać na komputerze i później wydrukować, będzie o wiele szybciej. Gdy już mamy napisane wycinamy. Składamy lub zwijamy w rulonik i wrzucamy do słoiczka. Na słoiku przyklejamy etykietę, aby było wiadomo co to jest. Zamiast słoika możecie użyć pudełka i do każdej karteczki przyczepić cukierek.
Według mnie taki prezent od serduszka jest dużo dużo lepszy niż taki kupiony gotowy w sklepie. Osobiście uwielbiam robić takiego typu prezenty. I wam również polecam, abyście taki prezent zrobili!
32

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life