• LIFESTYLE
  Chcesz zobaczyć jak wygląda moje życie na co dzień? Poznać mnie troszeczkę z innej strony. Tutaj poczytasz między innymi o moim życiu, mojej codzienności czy o przeciwnościach, z którymi na co dzień się borykam!
  Czytaj więcej
 • PHOTOGRAPHY
  Uwielbiam uwieczniać dobre momenty na zdjęciach. Zawsze mam aparat pod ręką. Chcesz zobaczyć moje najlepsze zdjęcia, śledzić moją naukę krok po kroku? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz!
  Czytaj więcej
 • PLANNING
  Staram się zaplanować każdy swój dzień. Uważam, że zaplanowany i uporządkowany dzień to szczęśliwy dzień. Chciałabyś zacząć planować swój czas? Poznaj moje najlepsze metody planowania!
  Czytaj więcej
Hej!
Mam na imię Renata i na co dzień podążam przez życie z maksymą carpe diem. Jeśli chcesz myśleć pozytywnie, doceniać to, co masz, to dobrze trafiłeś. Nie dam Ci recepty na szczęście, ale postaram się, żebyś to szczęście sam odnalazł!
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Czytaj więcej

Powrót do szkoły | motywujące cytaty

Hej kochani!
Większość z Was pewnie od poniedziałku wróciła już do szkoły. Te wakacje dobiegły już końca. Dla mnie osobiście bardzo szybko minęły. Jednak ja już w tym roku nie usiądę w ławce szkolnej. I muszę Wam się przyznać, że będzie mi bardzo tego brakowało, tej rutyny szkolnej. Jednak w życiu nie chodzi o to, żeby stać w miejscu, tylko żeby podążać dalej. Dlatego jeden etap się kończy, a drugi zaczyna.
W dzisiejszym wpisie przychodzę do Was z motywującymi cytatami. Wiadomo, że każdemu na początku ciężko będzie się zorganizować, zmotywować się do nauki. Dlatego postanowiłam pogrzebać trochę w internecie i znalazłam 11 moim zdaniem wspaniałych cytatów, które zmotywują każdego do nauki!

1. "Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi."

2. "Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."

3. "Wykształcenie, podobnie do ubrania, winno być starannie dopasowane do osoby. Zbyt małe uwiera, za obszerne śmieszy."

4. "Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych."

5. "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."6. "Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia."

7. "Dobra szkoła nie produkuje geniuszy, tylko zdrowe społeczeństwo."

8. "Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć."

9. "Najlepszą zemstą jest ogromny sukces."

10. "Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean."

11. "Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę."

Mam nadzieję, że tymi cytatami zmotywowałam Was do nauki i nowy rok szkolny zaczniecie w 100% zmotywowani i gotowi na każdy sukces oraz niestety porażkę. Powodzenia w szkole i do następnego!

Komentarze

 1. :) powodzenia w nowym roku szkolnym!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne cytaty, najbardziej spodobał mi się nr 9 :)

  Pozdrawiam,
  Karolina

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem w szoku, bo te cytaty naprawdę mnie zmotywowały! Chociaż póki co mam ogromne chęci do nauki, zwłaszcza, że klasa maturalna, więc będę większość czasu poświęcać ulubionym przedmiotom :)
  https://karik-karik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie zmotywowanie się do nauki nie jest żadnym problemem, ale znalezione przez Ciebie cytaty i tak bardzo mi się podobają. Najbardziej przemawiają do mnie drugi i czwarty - wskazują głęboką potrzebę samodoskonalenia, którą moim zdaniem każdy powinien w sobie obudzić. Nie chodzi mi absolutnie o przesadzony perfekcjonizm, ale o samorozwój, do którego zgrabnie motywujesz w poście :). Oby tak dalej!

  https://opowiadania-by-damayanti.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam wszystkie rodzaje cytatów, świetnie motywują :)

  Pozdrawiam
  Sara's City

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post nawet jak nie chodzę już do szkoły ehhe :D

  ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny dobór cytatów na temat nauki. Przekazują całkiem sporo mądrości, oby wielu Twoim czytelnikom pomogły. =]

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam czytać motywujące cytaty! Świetny post :*

  Pozdrawiam :*
  www.nataliasiejka.pl (klik)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz.
Z przyjemnością wejdę do osób, które przeczytały wpis!