• LIFESTYLE
  Chcesz zobaczyć jak wygląda moje życie na co dzień? Poznać mnie troszeczkę z innej strony. Tutaj poczytasz między innymi o moim życiu, mojej codzienności czy o przeciwnościach, z którymi na co dzień się borykam!
  Czytaj więcej
 • PHOTOGRAPHY
  Uwielbiam uwieczniać dobre momenty na zdjęciach. Zawsze mam aparat pod ręką. Chcesz zobaczyć moje najlepsze zdjęcia, śledzić moją naukę krok po kroku? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz!
  Czytaj więcej
 • PLANNING
  Staram się zaplanować każdy swój dzień. Uważam, że zaplanowany i uporządkowany dzień to szczęśliwy dzień. Chciałabyś zacząć planować swój czas? Poznaj moje najlepsze metody planowania!
  Czytaj więcej
Hej!
Mam na imię Renata i na co dzień podążam przez życie z maksymą carpe diem. Jeśli chcesz myśleć pozytywnie, doceniać to, co masz, to dobrze trafiłeś. Nie dam Ci recepty na szczęście, ale postaram się, żebyś to szczęście sam odnalazł!
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Czytaj więcej

Świąteczny czas!

Hej kochani!
Czasami życie potrafi nas zaskoczyć i los może się zmienić na naszą korzyść. Od tygodnia miałam wszystko zaplanowane, jeśli chodzi o nowe wpisy. Przygotowałam dla Was post tematyczny, który miał się pojawić jeszcze przed świętami. W poniedziałek dostałam telefon i niestety wszystko się skomplikowało, ale na moją korzyść. Co prawda, był to dla mnie bardzo ciężki tydzień, ale byłam z niego naprawdę zadowolona.

Dzisiaj mamy 24 grudnia, czyli wigilia. Każdy ma jakieś obowiązki, każdy przygotowuje się do kolacji. Pamiętajmy, żeby w tym dniu nikt nie był sam, żeby na stole był jeden wolny talerz dla podróżnika, gdyby się zjawił, że w życiu nie są ważne prezenty ani rzeczy materialne. Najważniejsza jest rodzina, zdrowie, miłość, przyjaźń.

Uwielbiam ten czas przed świętami, gdy każdy jest zabiegany, każdy o wszystkim zapomina. Uwielbiam te dekoracje w sklepach, świąteczne piosenki puszczane w radiu. Uwielbiam, gdy jest mróz za oknem i szczypie w nos. Pamiętajcie, żeby doceniać każdą chwilę, każdy moment! Pamiętajcie, żeby cieszyć się z małych rzeczy. Pamiętajcie, aby być szczęśliwym!

Bo kiedy miasto na święta się stroi
Nie jeden z nas o przyszłość się boi
Nie jeden z nas w marzenia ucieka
Wierząc, że spełnienie gdzieś czeka!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałabym złożyć
Wam wszystkim najlepsze życzenia, dużo zdrowia,
szczęścia, radości, żeby się spełniło wszystko, o czym
marzycie, żebyście dążyli do celu i się nie poddawali.
Wesołych i spokojnych Świąt!

Komentarze

 1. Mam nadzieję że swoje święta spedzisz w spokojnej rodzinnej atmosferze. Wesołych Świat!
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz.
Z przyjemnością wejdę do osób, które przeczytały wpis!