25 grudnia 2018

Świąteczny czas!

Hej kochani!
Czasami życie potrafi nas zaskoczyć i los może się zmienić na naszą korzyść. Od tygodnia miałam wszystko zaplanowane, jeśli chodzi o nowe wpisy. Przygotowałam dla Was post tematyczny, który miał się pojawić jeszcze przed świętami. W poniedziałek dostałam telefon i niestety wszystko się skomplikowało, ale na moją korzyść. Co prawda, był to dla mnie bardzo ciężki tydzień, ale byłam z niego naprawdę zadowolona.

Dzisiaj mamy 24 grudnia, czyli wigilia. Każdy ma jakieś obowiązki, każdy przygotowuje się do kolacji. Pamiętajmy, żeby w tym dniu nikt nie był sam, żeby na stole był jeden wolny talerz dla podróżnika, gdyby się zjawił, że w życiu nie są ważne prezenty ani rzeczy materialne. Najważniejsza jest rodzina, zdrowie, miłość, przyjaźń.

Uwielbiam ten czas przed świętami, gdy każdy jest zabiegany, każdy o wszystkim zapomina. Uwielbiam te dekoracje w sklepach, świąteczne piosenki puszczane w radiu. Uwielbiam, gdy jest mróz za oknem i szczypie w nos. Pamiętajcie, żeby doceniać każdą chwilę, każdy moment! Pamiętajcie, żeby cieszyć się z małych rzeczy. Pamiętajcie, aby być szczęśliwym!

Bo kiedy miasto na święta się stroi
Nie jeden z nas o przyszłość się boi
Nie jeden z nas w marzenia ucieka
Wierząc, że spełnienie gdzieś czeka!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałabym złożyć
Wam wszystkim najlepsze życzenia, dużo zdrowia,
szczęścia, radości, żeby się spełniło wszystko, o czym
marzycie, żebyście dążyli do celu i się nie poddawali.
Wesołych i spokojnych Świąt!

1 yorum:

  1. Mam nadzieję że swoje święta spedzisz w spokojnej rodzinnej atmosferze. Wesołych Świat!
    by-tala.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz.
Z przyjemnością wejdę do osób, które przeczytały wpis!