O mnie

Cześć!

Nazywam się Renata i mam 20 lat. Od zawsze uwielbiałam robić zdjęcia i ta pasja została ze mną do dzisiaj. Oprócz fotografii interesuje się również blogowaniem. Swoje miejsce w internecie posiadam od pięciu lat. Od niedawna zaczęłam się interesować minimalizmem i wprowadzam ten tryb do swojego stylu życia. Jestem miłośniczką siłowni oraz zdrowego trybu życia. Na co dzień uczę się życia na nowo.

Pomysł na bloga pojawił się w mojej głowie kilka lat temu. Będąc dzieckiem, miałam kilka blogów, ale tylko ten został ze mną na dłużej. Carpe diem, czyli chwytaj dzień, zachęca do korzystania z chwili. Cieszeniem się życiem tu i teraz bez oglądania się na jutro. Życie nie jest usłane różami, czasami zdarzają się porażki, oraz gorsze dni. Carpe diem oznacza również przyjmowanie porażek i rozczarowań godnie i z dobrą postawą. Być zadowolonym ze swojego życia, a porażki traktować jako pouczenie i nowe doświadczenie.

Jeśli chcesz myśleć pozytywnie, doceniać to, co masz, to dobrze trafiłeś. Nie dam Ci recepty na szczęście, ale postaram się, żebyś to szczęście sam znalazł!


Aparat: Canon EOS 1200D

4 yorum:

 1. Masz bardzo ciekawą pasję. Ja także lubię fotografować ale nie mam w tej dziedzinie talentu ale od czasu do czasu uda mi się przez przypadek zrobić w miarę dobre. Prowadzisz bardzo interesującego bloga. Oby tak dalej :)

  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę talentu do gotowania ! Ja to niestety kiedy pojawiam się w kuchni oznacza to wielkie kłopoty .... A tak poza tym, to pozdrawia Podlasianka ! ♥
  http://world-by-ous.blogspot.com/ http://tworczoscgabrielaanastazji.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do mnie :) pozdrawiam i życze dalszego rozwijania pasji http://brylancikxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło mi Reniu Ciebie poznać. Masz na imię tak samo jak moja mama :)
  Powodzenia w rozwijaniu pasji.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz.
Z przyjemnością wejdę do osób, które przeczytały wpis!